Estetická stomatologie

Mezi klienty stomatologické kliniky Magic Smile každým rokem značně přibývá pacientů, kteří dbají nejen o zdraví svých zubů, ale zároveň touží i po bezchybném úsměvu. Estetická rekonstrukce chrupu se tak stává stále žádanější službou.

Igor Jemilev
Možnosti estetického ošetření - Dr. Igor Jemilev, vedoucí lékař

S přibývajícími léty naše zuby ztrácejí svůj původní vzhled, mění barvu, objevují se na nich různé prasklinky a pigmenty a v nepodlesní řadě dochází ke ztrátě zubní skloviny.

Na klinice Magic Smile díky prvotřídní technologii dokážeme Vašim zubům vrátit vytrácející se krásu.

V nabídce služeb stomatologické kliniky Magic Smile zaujímá důležité místo estetická stomatologie. Každému pacientovi věnujeme nadstandardní, individuální péči a maximální komfort během ošetření.

estetické stomatologii využíváme tyto moderní metody:

Cílem estetické stomatologie je výběr ošetření a jeho aplikace, vedoucí k přirozenému a zdravému vzhledu chrupu. Tohoto cíle dosahujeme využitím nejmodernějších technik a používaných materiálů.

Estetická rekonstrukce chrupu

Estetická rekonstrukce chrupu je ve stomatologii novým trendem, který Vašim zubům navrací vytrácející se krásu. Estetickou rekonstrukcí chrupu rozumíme obnovu vzhledu a funkci poškozených zubů. Této obnovy lze docílit pomocí kompozitních výplní nebo celokeramických fazet.

S věkem se navíc mění i barva chrupu, sklovina žloutne nebo tmavne a objevují se na ni tmavé skvrny či jiné nedokonalosti. Všechny tyto neestetické změny byly dříve připisovány na vrub stáří a považovány za něco naprosto přirozeného.Ovšem dnešní moderní stomatologie je dokáže stoprocentně napravit a navrátit Vám tak dokonalý úsměv v každém věku.

Metody estetické rekonstrukce chrupu:

Přímá rekonstrukce zubů pomocí fotopolymerů

Rekonstrukce zubů pomocí kompozitních pryskyřic (fotopolymerů). Tento způsob rekonstrukce se používá u drobných defektů, odštípnutí nebo zubního kazu v přední viditelné části chrupu. Přímou rekonstrukci provede lékař během jedné návštěvy.

Estetická stomatologie

Nepřímá rekonstrukce zubů pomocí fazet

Tento způsob rekonstrukce se používá u větších defektů nebo při odštípnutí skloviny na více než polovině zubu. V tomto případě je rekonstrukce hotová během dvou návštěv! Кeramické fazety řeší zpravidla defekty většího rozsahu nebo se použijí v případě, kdy je třeba rekonstruovat několik zubů současně.

Estetická stomatologie

Náprava kosmetických vad předních zubů

Některé drobné kosmetické vady předních zubů se dají odstranit, aniž by se přitom muselo přikročit k ortodontické nápravě skusu. V těchto případech se problém řeší buď přímou rekonstrukcí nebo pomocí keramických fazet.

Estetická stomatologie

Rekonstrukce poškozených zubů

K poškození zubů dochází z nejrůznějších důvodů. Někdy je chrup poničen dokonce do té míry, že se z počátku může zdát, že již nepůjde zachránit. Na stomatologické klinice Magic Smile je obnova i zcela zničeného zubu už dávno rutinní záležitostí a nemusíte se ničeho obávat.Navrátíme vašemu zubu funkční a estetické kvality, abyste opět mohli bez problémů kousat a usmívat se.

Estetická stomatologie

Pokud potřebujete poradit ohledně rekonstrukce chrupu, objednejte se na konzultaci. Odborníci ze stomatologické kliniky Magic Smile Vás podrobně seznámí s přednostmi estetické rekonstrukce chrupu a pomohou Vám zvolit nejvhodnější cestu ke zdravému a bezvadnému úsměvu.

Přijímáme nové klienty

 

Volejte: +420 222 266 200 nebo přes tlačítko "Rezervovat" níže

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Vozidlo je možno odstavit v podzemních placených garážích v rámci budovy, kde klinika sídlí.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.