Dentální hygiena a bělení zubů

Není tajemstvím, že čistý chrup se nekazí. Proto je dentální hygiena nedílnou součástí moderní stomatologie a vedle pravidelných preventivních návštěv pomáhá udržovat zuby stále přirozeně čisté, bez pigmentací, zubního kamene, a hlavně bez kazů. Naši odborníci na dentální hygienu Vám pomohou orientovat se v nepřeberném množství zubních pomůcek, naučí Vás s nimi zacházet a najdou přesně takový postup domácí péče o zuby, aby odpovídal stavu Vašeho chrupu.

Proč je dentální hygiena tak důležitá?

Usazování zubního plaku v těžko přístupných místech, například v mezizubních prostorech, vytváří díky bakteriím kyselé prostředí, které poškozuje tvrdé zubní tkáně - to má nejčastěji za následek zubní kaz. Zubní plak společně s pigmentacemi krom toho nepůsobí esteticky dobře. Zralý plak po čase mineralizuje a vzniká z něj zubní kámen. Bez předešlé péče se pacient potýká se zánětem dásní, což bohužel ústí v onemocnění zvané parodontóza, tedy v zánět závěsného aparátu zubu, jenž je často chybně označován za onemocnění dědičné.

Vstupní dentální hygiena – zahrnuje odstranění měkkých povlaků a zubního kamene pomocí ultrazvukového přístroje a ručních nástrojů. Přístrojem Air-Flow se odstraní pigmentové skvrny, vzniklé nejčastěji konzumací kávy, čaje, barevně výrazných nápojů a jídla, kouřením. Součástí je také zhodnocení stavu dutiny ústní, výběr správných dentálních pomůcek a nácvik technik čištění.
Cena 2150 Kč.

Recall do 7 měsíců – pravidelnou dentální hygienou se vyhnete nepříjemným zubním kazům a průběžně odstraníte pigmentace z kávy, čaje či kouření. Samozřejmostí je kalibrace správných dentálních pomůcek.
Cena 1250 Kč. (*V případě, že se klient nedostaví na ošetření bez jakékoliv omluvy, bude následující termín za 1750Kč)

Recall nad 7 měsíců - pokud je Vaše poslední návštěva déle jak před 4 lety, je nutno se objednat jako na VSTUPNÍ
Cena 1750 Kč.

 

Bělení zubů

Již od nepaměti lidé toužili po zdravém a bílém úsměvu. Na naší klinice jsme pro Vás zajistili systém bělení, díky němuž odcházíte se zářivým úsměvem. Tím Vám můžeme zaručit, že Vaše zuby budou skutečně bílé, a tak Vám vydrží napořád. Námi používaná technika bělení je zcela bezpečná a nemusíte se proto bát jakéhokoliv poškození Vaší skloviny. Důležitým aspektem účinného vybělení je však perfektně zvládnutá domácí hygiena. Zuby není možné bělit v případě přítomnosti zubních kazů či zánětu dásní, zubního kamene nebo pigmentací. Každému bělení proto předchází důkladná zubní hygiena,
při níž Vás náš odborník naučí o zuby pečovat tak, abyste si poté mohli užívat Váš úchvatný MagicSmile!

Jak bělení funguje?

Během první návštěvy Vám Váš ošetřující specialista zhotoví dokonalé otisky vašich zubů, na zakladě nichž vytvoří  zubní laboratoř perfektně těsné nosiče, ty se s bělícími gely používají následujících 14 nocí. Gely, které obdržíte od Vašeho ošetřujícího specialisty, je nutné udržovat v chladu, nejlépe v lednici. V případě kombinovaného bělení absolvujete patnáctý den finální bělení v ordinaci dentální hygieny.

Kombinované bělení zubů 12500 Kč.
Domácí bělení zubů 7000 Kč.

 

 

 

 

 

 

Volejte: +420 222 266 200 nebo přes tlačítko "Rezervovat" níže

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Vozidlo je možno odstavit v podzemních placených garážích v rámci budovy, kde klinika sídlí.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.