Vybavení ordinace

Naše stomatologická klinika je vybavena špičkovou technikou od renomovaných výrobců, jako jsou například Sirona, Kodak, Diplomat, VDW a jiné, což zaručuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Nad rámec základní výbavy naše klinika disponuje panoramatickým rentgenem a pacienti tak mají veškerý servis pod jednou střechou.

CEREC®Cerec

Pomocí nejmodernější technologie CEREC® můžeme svým klientům nabídnout zhotovení keramických inlayí, fazet, korunek a menších můstků. Hlavní výhodou této metody je kompletní ošetření během jediné návštěvy v ordinaci bez nutnosti klasického otiskování a provizorních náhrad a zároveň extrémně vysoká přesnost náhrady, která zaručuje její velmi dlouhou životnost bez komplikací. Více...

 

 

OrtopantomografOrtopantomograf (nebo-li OPG) se používá pro zhotovení velkých snímků celého zubního oblouku a dávají tak kompletní představu o stavu chrupu a čelistních kloubů, pomáhají naplánovat implantologickou léčbu a odhalit chronické patologické nálezy. Digitální OPG Kodak 8000 disponuje elektronicky řízenou rentgenovou trubicí a digitálním přijímačem s vysokým rozlišením, proto nám na snímku neunikne žádný detail.

Intraorální kameraIntraorální kamera je nezbytnou součástí moderní stomatologie. Pomocí IO kamery a jejím desetinásobném zvětšení nám neunikne ani ten nejmenší kaz. A navíc pacient na vlastní oči může ocenit pozitivní změny po ošetření.

RAYPEX 6RECIPROCEndodontická léčba kořenových kanálků se provádí v dnešní dobe za pomoci moderní technologie. Pro zachování zubu musí být kanálek vyčištěn v celé jeho délce a k tomu nám slouží přístroj na měření délky kanálku RAYPEX 6. Na opracování kanálků slouží endomotor RECIPROC. Už žádné částečně zaplněné kanálky!

Elektro kauterElektro kauter není žádnou novinkou. V chirurgii a ve všeobecném lékařství se používá již dávno. Ve stomatologii slouží k „bezkrvavému“ ošetření měkkých tkání jako je dáseň, papily apod.

Světlopolymerační lampaModerní stomatologii si nelze představit bez kompozitních materiálů. Světlopolymerační lampa slouží k aktivaci reakce tuhnutí kompozitu.

binakulární lupové brýleI sebemenší detail je občas velmi důležitý. Proto při provádění náročnějších zákroků se používají binakulární lupové brýle.

AirFlow pískovačAirFlow (pískovač) se používá při odstranění pigmentu. Jemný prášek pod tlakem Vám vyčistí Vaše zuby a zařídí Vám zářivý úsměv.

Vakuový autokláv LisaVakuový autokláv Lisa od firmy W&H.

MELAGPřístroj MELAG pro balení instrumentária před sterilizací.

Přístroj na destilaci vodyPřístroj na destilaci vody pro použití do stomatologických souprav.