Zubní implantáty

Ivan Zolárek
MUDr. Ivan Zolárek, implantolog

V současné stomatologické praxi je implantace jedinou metodou obnovení celistvosti chrupu, která nemá vliv na ostatní zuby pacienta. Implantace zubů je nejefektivnější technologií náhrady ztracených zubů umělými.

Na klinice disponujeme kvalitními zubními implantáty světových značek, které jsou mnohem spolehlivější a estetičtější. Ve výsledku není takřka možné implantát odlišit od vlastního zubu.

Výhody zavedení implantátů na klinice Magic Smile:

  • Disponujeme digitálně navigovanou implantologií s CBCT 3D rentgenem.
  • Šetříme Váš čas! - zubní náhrady (korunky) tvoříme ve vlastní laboratoři na patentované CEREC technologii.
  • Augmentační postupy jsou zcela bezbolestné.
  • Nabízíme zubní implantátyod světových výrobců Straumann, Camlog, Alpha-Bio.
  • Na zavedené implantáty poskytujeme doživotní záruku.

Technologie implantace zubů

Implantace zubuZubní implantáty vydrží při řádné péči v průměru 25 až 30 let. Doporučuje se pravidelně (jednou za 3 až 4 měsíce) absolvovat dentální hygienu a dbát na všechna doporučení zubního lékaře.

Implantace se skládá ze tří fází:

1. fáze:
V první fázi se do čelisti chirurgicky zavádějí titanové šroubové zubní implantáty, jejichž velikost činí v délce 8 až 18 mm a v průměru 3 až 6 mm.

2. fáze:
Po hojení implantátu (po 3 měsících) se našroubuje prvek formující dáseň. Speciální šroubové závity zajišťují rovnoměrné rozdělení zátěže na čelistní kost a následně její regeneraci. Celá technika zavedení je maximálně šetrná a zubní implantáty se stávají přirozenou součástí čelisti.

3. fáze:
Na titanový implantát nasadí stomatolog abutment (opěrka pro budoucí korunku) a poté i samotnou korunku. Tím je celý proces dokončen.

Pokud uvažujete o implantátech, ale nevíte, zda jsou pro vás vhodným řešením, doporučujeme Vám objednat se na vyšetření. Zde s Vámi probereme veškeré možnosti a vytvoříme léčebný plán s kalkulací.

Ivan Zolárek

MUDr. Štefan Zolárek, implantolog

Přijímáme nové klienty

 

Volejte: +420 222 266 200 nebo přes tlačítko "Rezervovat" níže

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Vozidlo je možno odstavit v podzemních placených garážích v rámci budovy, kde klinika sídlí.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.