Implantace zubů

V současné stomatologické praxi je implantace jediná metoda obnovení celistvosti chrupu, která nemá vliv na ostatní zuby pacienta. V dnešní době je implantace zubů nejefektivnější technologií náhrady ztracených zubů umělými.

Tato metoda nevyžaduje obrušování sousedních zdravých zubů (právě takto probíhá klasické protetické ošetření pomocí fixních můstků), navíc moderní zubní implantáty jsou mnohem spolehlivější a estetičtější. Kvalitní implantát skoro není možné odlišit od vlastního zubu. Implantace je v některých případech jediný způsob, jak navrátit hezký úsměv. Navíc se při implantaci zubů výrazně snižuje riziko kostní atrofie alveolárního výběžku.

Implantace zubů je nejmodernější a nejperspektivnější metoda, která vás zbaví pocitu nepohodlí a komplikací spojených s nošením fixních nebo snímatelných náhrad (protéz).

Životnost a technologie implantace zubů

Zubní implantáty vydrží při řádné péči v průměru 25 až 30 let. Doporučuje se pravidelně (jednou za 3 až 4 měsíce) absolvovat dentální hygienu a dbát na všechna doporučení zubního lékaře.

Na zavedené implantáty poskytujeme doživotní záruku.

Implantace (protézování zubů s použitím zubních implantátů) se skládá ze tří fází:

1. fáze:
V první fázi se do čelisti chirurgicky zavádějí titanové šroubové zubní implantáty, jejichž velikost činí v délce 8 až 18 mm a v průměru 3 až 6 mm.

2. fáze:
Po hojení implantátu (po 3 měsících) se do něho zašroubovává prvek formující dáseň. Speciální šroubové závity zajišťují rovnoměrné rozdělení zátěže na čelistní kost a následně její regeneraci. Celá technika zavedení implantátů je maximálně šetrná, zubní implantáty se stávají přirozenou součástí čelisti.

3. fáze:
Na titanový implantát nasadí stomatolog abutment (opěrka pro budoucí korunku) a poté i samotnou korunku - tj. viditelnou část zubu. Tím je celý proces dokončen.

Pokud uvažujete o implantátech, ale nevíte, zda jsou pro vás vhodným řešením, doporučujeme Vám objednat se na vyšetření. Zde s Vámi probereme veškeré možnosti a zodpovíme Vaše dotazy.

aplikace zubních implantátů

Přijímáme nové klienty

Volejte: +420 777 510 795 nebo se objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Objednání návštěvy on-line

 

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.