Korunky, můstky, zubní náhrady

Igor Jemilev
Volba vhodné zubní náhrady
Dr. Igor Jemilev, vedoucí lékař

Chybí Vám zub nebo část chrupu a potřebujete navrátit vzhled a funkčnost Vašemu úsměvu? V dnešní době, ztráta zubu již není žádná tragédie, se kterou bychom si na klinice neporadili.

Stanovíme komplexní léčebný plán, vybereme vhodný typ náhrady, následně na míru zhotovíme požadovanou variantu a Váš prvotřídní a funkční úsměv máte zpět.

Chybějící zuby lze nahradit několika způsoby:

  • Celokeramické korunky
  • Zubní můstky
  • Snímatelné náhrady
  • Zubní implantáty

Celokeramické korunky

Celokeramické korunkyCelokeramické korunky jsou moderní metodou, která umožňuje uspokojit požadavky nejnáročnějších klientů. Hlavní předností celokeramických korunek je odolnost a estetika. Díky těmto vlastnostem jsou celokeramické korunky téměř k nerozeznání od vlastních zubů.

Zubní korunka nahrazuje jeden chybějící zub a nejčastěji bývají metalokeramická a celokeramická. Ty celokeramické zhotovujeme na klinice, za pomocí patentované technologie CEREC®a tím Vám zkrátíme čas strávený v ordinaci na pouhé desítky minut.

Zubní můstky

Zubní můstkyZubní můstek oproti zubní korunce nahrazuje jeden či více zubů.Je zpravidla nasazen na zuby obklopující místo po chybějícím zubu, a proto je při jeho nasazení na rozdíl od zubního implantátu nutné obrousit sousední zuby tak, aby byly schopny můstek udržet a fixovat. Nejčastěji se zhotovuje v zubní laboratoři a jeho finální výsledek vyžaduje více návštěv u stomatologa.

Péče o korunky a můstky i nadále vyžaduje pečlivou ústní hygienu a pravidelné návštěvy u zubního lékaře, aby Vám co nejdéle vydrželi.

 

Snímatelné náhrady

Snímatelné náhradyJsou v některých případech vhodným řešením defektu chrupu. Snímatelná náhrada se používá například při nedostatku kosti pro zubní implantáty. Technologie snímatelných náhrad v poslední době hodně pokročila kupředu. Díky tomu můžeme klientům nabídnout pohodlné a funkční řešení při ztrátě zubů.

V rámci zubní protetiky nabízíme několik druhů snímatelných náhrad ať už částečné, kombinované nebo celkové.

Zubní implantát

Zubní implantátJe nejefektivnější a velmi šetrné řešení zubní náhrady. To oceníte zejména v případě, kdy jste úrazem či zánětem přišli o zub a potřebujte fixní náhradu. Zubní implantát spolehlivě zaplní mezeru po vytrženém/ztraceném zubu a zároveň nevyžaduje broušení zdravých okolních zubů pro zhotovení můstku.Zavedený implantát nemá na okolní zuby žádný vliv a jeho životnost je tak skutečně téměř celoživotní.

Na Magic Smile klinice disponujeme specializovaným oddělením implantologie, pod vedením zkušených odborníků ve svém oboru. S nejnovější technologií dokážeme pro Vás zvolit vhodnou variantu zubní náhrady bez zbytečných opakovaných návštěv zubní ordinace.

Důvody, proč zvolit zubní náhrady s MagicSmile:

  • Široký výběr možností–Nabízíme individuální řešení zubních náhrad od korunek, můstků až po zavedení zubního implantátu. Dokážeme se přizpůsobit Vašemu přání z hlediska zdravotního, estetického a v neposlední řadě i finančního.
  • Disponujeme TOP přístrojovým vybavením – CEREC technologie s 3D vizualizací Vašeho chrupu dokáže na míru s přesností na milimetry vyrobit zubní korunky a implantáty maximálně estetické a plně funkční. Čím přesněji bude Vaše zubní náhrada zhotovena, tím delší bude mít životnost.
  • Používáme kvalitní materiály – keramika je vysoce odolný a pevný materiál, který je téměř nerozeznatelný od vlastní zubní skloviny. Dosáhneme tak dokonalého estetického vzhledu Vašeho chrupu.
  • Šetříme Váš čas strávený u zubaře – návštěvy zubní ordinace eliminujeme na minimum. Díky CEREC robotickému sytému jsme schopni vyrobit keramické zubní náhrady během několika

Přijímáme nové klienty

Volejte: +420 777 510 795 nebo se objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.