Komfort a bezpečí pro naše pacienty je naší nejvyšší prioritou!

Recepce

 

  • Klademe důraz na poskytnutí profesionální péče s využitím moderní techniky současnosti.
  • Klinika disponuje devíti plně vybavenými ordinacemi.
  • Spolupracujeme výhradně s osvědčenými výrobci certifikovaných technologií
  • Záleží nám na nových trendech ve stomatologii! Proto se pravidelně vzděláváme jak v oboru, tak i ve vývoji přístrojových technologií.

HI-TECH VYBAVENÍ kliniky Magic Smile

Naše stomatologická klinika je vybavena špičkovou technikou od renomovaných výrobců, což zaručuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb. Nad rámec základní výbavy naše klinika disponuje panoramatickým rentgenem a pacienti tak mají veškerý servis pod jednou střechou.

CERECCEREC® One-visit Technology

Díky nejmodernější technologii CEREC® poskytujeme  klientům zhotovení keramických fazet, korunek a menších můstků na míru. Hlavní výhodou této metody je kompletní ošetření během jediné návštěvy bez nutnosti klasického otiskování a provizorních náhrad. Tato technologie umožňuje extrémně vysokou přesnost, která zaručuje její velmi dlouhou životnost bez komplikací.

Operační mikroskopOperační MIKROSKOP

Naše klinika je vybavena mikroskopem Carl Zeiss Extaro. Přístroj vyniká špičkovou optikou a umožňuje mnohonásobné zvětšení zubních struktur, které jsou lidským okem takřka neviditelné a tím pádem neošetřitelné. Zubnímu lékaři tak poskytuje 5 až 30 násobné zvětšení. Mikroskop nám dokonale zpřehlední ošetřované tkáně na zubu, usnadňuje práci a celkově zlepšuje výsledky ošetření. Pod operačním mikroskopem jsme schopni odstranit veškerou zkaženou tkáň, léčit kořenové kanálky a do detailů vymodelovat estetické a funkční bílé výplně.

SironaSirona ORTHOPHOS CBCT s 3D rentgenem

Revoluční rentgenový zobrazovací systém disponuje volitelným zorným polem, které poskytuje lékaři dokonalý obraz rentgenového snímku. Díky této patentované technologii je zajištěna jedinečná přesnost v průběhu ošetření. V každodenní lékařské praxi tyto ojedinělé funkce zvyšují standard námi poskytovaných služeb v nejmenším detailu.

Prohlédněte si, jak to u nás vypadá!

Přijímáme nové klienty

Volejte: +420 222 266 200 nebo se objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.