Náš tým

Majitel a zakladatel kliniky čítá více než 10letou praxi v oboru se specializací na protetiku a estetickou stomatologii. Po absolvování studií v roce 2009 započal kariéru zubního lékaře v soukromých klinikách po Praze. Po dvou letech působení v Praze, následovalo založení vlastní soukromé kliniky Magic Smile. V roce 2015 absolvoval stáž na patentovanou technologii CAD/CAM CEREC, zhotovující celokeramické zubní náhrady, během jedné návštěvy. Je členem programu celoživotní vzdělávání zubních lékařů, organizovaného Českou stomatologickou komorou. Každoročně se účastní zahraničního workshopu o implantologii Competence in Esthetics ve Vídni. Pan doktor hovoří plynně anglicky, rusky a česky.

MUDr. Igor Jemilev

Vedoucí lékař, stomatolog

Zubní lékaři

MUDr. Igor Jemilev

MUDr. Igor Jemilev

Vedoucí lékař, stomatolog


Majitel a zakladatel kliniky čítá více než 10letou praxi v oboru se specializací na protetiku a estetickou stomatologii. Po absolvování studií v roce 2009 započal kariéru zubního lékaře  v soukromých klinikách po Praze. Po dvou letech působení v Praze, následovalo založení vlastní soukromé kliniky Magic Smile. V roce 2015 absolvoval stáž na patentovanou technologii CAD/CAM CEREC, zhotovující celokeramické zubní náhrady, během jedné návštěvy. Je členem programu celoživotní vzdělávání zubních lékařů, organizovaného Českou stomatologickou komorou. Každoročně se účastní zahraničního workshopu o implantologii Competence in Esthetics ve Vídni. Pan doktor hovoří plynně anglicky, rusky a česky.

MDDr. Martina Kamenčuková

MDDr. Martina Kamenčuková

Zubní lékař, stomatolog (aktuálně na mateřské dovolené)


V roce 2013 vystudovala zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Specializuje se na záchovnou stomatologii zaměřenou na rekonstrukci chrupu a léčbu parodontózy. V roce 2018 získala od České stomatologické komory Osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař. Pravidelně se vzdělává a zúčastňuje odborných školeních po ČR i v zahraničí. Paní doktorka klade důraz na preventivní prohlídky a vzájemnou důvěru a porozumění mezi lékařem a pacientem.

MDDr. Natalia Giannakopoulou

MDDr. Natalia Giannakopoulou

Zubní lékař, stomatolog


Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a již od roku 2016 se úzce specializuje na obor protetika a estetická stomatologie. Více než 2 roky pracovala jako odborný asistent pro výuku studentů zubního lékařství ve FN v Plzni. Intenzivně se vzdělává ve svém oboru a navštěvuje odborné semináře a přednášky po celé ČR. Ve volné čase dobíjí baterie četbou, poslechem hudby a cestováním. Paní doktorka hovoří plynně anglicky, řecky, francouzsky a česky.

MDDr. Wanna Sae Chang

MDDr. Wanna Sae Chang

Zubní lékař, stomatolog


V roce 2014 vystudovala obor zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Přes více než 5letou praxi v oboru se specializuje především na endodoncii pod mikroskopem, estetické dostavby a rekonstrukce chrupu s pomocí protetické techniky e.max. Od ledna 2018 je členem odborného týmu Magic Smile. Svoji profesi každoročně rozvíjí na domácích i zahraničních školeních. Narodila se na Taiwanu, ale její kořeny pochází i z Thajska.
Hovoří anglickým, čínským, thajským a českým jazykem.

Dr. Štefan Zolárek

Dr. Štefan Zolárek

Stomatochirurg, implantolog


V roce 2008 vystudoval Univerzitu v Novém Sadě v Srbsku, kde následující rok absolvoval stáž na univerzitní stomatologické klinice. Svoji více než 11letou praxi získal na prestižních pražských zubních klinikách Esthesia, GHC, Santé, Arbesdent a DCZ. Pravidelně se zdokonaluje na mezinárodních kongresech na téma „moderní trendy v implantologii a stomatochirurgii. Pan doktor klade důraz na propojení tradičních technik se současnými moderními postupy v zubním lékařství. Maximální informovanost o postupech léčby směrem k pacientovi pan doktor považuje za nezbytnou součást v úspěšnosti léčby i v těch nejjednodušších případech.

Dr. Yaroslav Gontar

Dr. Yaroslav Gontar

Zubní lékař, stomatolog


MDDr. Kateřina Krejzlíková

MDDr. Kateřina Krejzlíková

Zubní lékař, stomatolog


Dr. Roman Paleshnyk

Dr. Roman Paleshnyk

Zubní lékař, stomatolog


2011: Absolvoval Užhorodskou národní univerzitu v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatologa)

Stomatologická praxe od roku 2011: Asistent vedoucího zubního lékaře - chirurga v Krajské zubní poliklinice

2013 - 2014: Praxe v soukromé zubní ordinaci na pozici zubního lékaře

2013: Osvědčení o uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikace v magisterském studijním programu Zubní lékařství, studijní obor Zubní lékařství (Univerzita Karlova v Praze, 1. lékařská fakulta)

2014: Úspěšné absolvování teoretické části aprobační zkoušky Ministerstva zdravotnictví České republiky

Dr. Jelena Radivojević

Dr. Jelena Radivojević

Zubní lékař, stomatolog


V roce 2008 vystudovala Univerzitu v Novém Sadě v Srbsku, kde následující rok absolvovala stáž na univerzitní stomatologické klinice. Má za sebou více jak desetiletou praxi v České republice se zaměření na záchovnou stomatologii a fixní protetiku. Ve volném čase ráda sportuje a věnuje se turistice.

Dentální hygiena

Nikola Alexij, DiS.

Nikola Alexij, DiS.

Vedoucí dentální hygienista


V roce 2012 absolvoval Vyšší odbornou zdravotnickou školu Alšovo nábřeží v oboru Diplomovaný dentální hygienista. Praxi získával nejen v soukromých zubních klinikách věnovaných estetické stomatologii, ale také v Ústřední vojenské nemocnici, kde čerpal mnoho zkušeností s parodontologickými pacienty. Od roku 2016 působí na klinice Magic Smile, jako odborný vedoucí oddělení dentální hygieny. Pravidelně navštěvuje odborné přednášky, semináře a kurzy. Mimo stomatologii se rád věnuje fotografování a videotvorbě.

Karolína Mičková, DiS.

Karolína Mičková, DiS.

Dentální hygienistka


V roce 2021 dokončila absolutoriem Vyšší odbornou zdravotnickou školu na Alšově nábřeží v Praze. Má za sebou praxi v soukromé zubní ordinaci a následně na naší klinice.

Členem oddělení dentální hygieny Magic Smile je od roku 2021.

Nela Kozojedová, DiS.

Nela Kozojedová, DiS.

Dentální hygienistkaBc. Natália Cvečková

Bc. Natália Cvečková

Dentální hygienistka


Veronika Veselá, DiS.

Veronika Veselá, DiS.

Dentální hygienistka