Náš tým

Majitel a zakladatel kliniky čítá více než 10letou praxi v oboru se specializací na protetiku a estetickou stomatologii. Po absolvování studií v roce 2009 započal kariéru zubního lékaře v soukromých klinikách po Praze. Po dvou letech působení v Praze, následovalo založení vlastní soukromé kliniky Magic Smile. V roce 2015 absolvoval stáž na patentovanou technologii CAD/CAM CEREC, zhotovující celokeramické zubní náhrady, během jedné návštěvy. Je členem programu celoživotní vzdělávání zubních lékařů, organizovaného Českou stomatologickou komorou. Každoročně se účastní zahraničního workshopu o implantologii Competence in Esthetics ve Vídni. Pan doktor hovoří plynně anglicky, rusky a česky.

MUDr. Igor Jemilev

Vedoucí lékař, stomatolog

Zubní lékaři

MUDr. Igor Jemilev

MUDr. Igor Jemilev

Vedoucí lékař, stomatolog


Majitel a zakladatel kliniky čítá více než 10letou praxi v oboru se specializací na protetiku a estetickou stomatologii. Po absolvování studií v roce 2009 započal kariéru zubního lékaře  v soukromých klinikách po Praze. Po dvou letech působení v Praze, následovalo založení vlastní soukromé kliniky Magic Smile. V roce 2015 absolvoval stáž na patentovanou technologii CAD/CAM CEREC, zhotovující celokeramické zubní náhrady, během jedné návštěvy. Je členem programu celoživotní vzdělávání zubních lékařů, organizovaného Českou stomatologickou komorou. Každoročně se účastní zahraničního workshopu o implantologii Competence in Esthetics ve Vídni. Pan doktor hovoří plynně anglicky, rusky a česky.

MDDr. Martina Kamenčuková

MDDr. Martina Kamenčuková

Zubní lékař, stomatolog (aktuálně na mateřské dovolené)


V roce 2013 vystudovala zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Specializuje se na záchovnou stomatologii zaměřenou na rekonstrukci chrupu a léčbu parodontózy. V roce 2018 získala od České stomatologické komory Osvědčení odbornosti Praktický zubní lékař. Pravidelně se vzdělává a zúčastňuje odborných školeních po ČR i v zahraničí. Paní doktorka klade důraz na preventivní prohlídky a vzájemnou důvěru a porozumění mezi lékařem a pacientem.

MDDr. Natalia Giannakopoulou

MDDr. Natalia Giannakopoulou

Zubní lékař, stomatolog


Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a již od roku 2016 se úzce specializuje na obor protetika a estetická stomatologie. Více než 2 roky pracovala jako odborný asistent pro výuku studentů zubního lékařství ve FN v Plzni. Intenzivně se vzdělává ve svém oboru a navštěvuje odborné semináře a přednášky po celé ČR. Ve volné čase dobíjí baterie četbou, poslechem hudby a cestováním. Paní doktorka hovoří plynně anglicky, řecky, francouzsky a česky.

MDDr. Wanna Sae Chang

MDDr. Wanna Sae Chang

Zubní lékař, stomatolog


V roce 2014 vystudovala obor zubní lékařství na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Přes více než 5letou praxi v oboru se specializuje především na endodoncii pod mikroskopem, estetické dostavby a rekonstrukce chrupu s pomocí protetické techniky e.max. Od ledna 2018 je členem odborného týmu Magic Smile. Svoji profesi každoročně rozvíjí na domácích i zahraničních školeních. Narodila se na Taiwanu, ale její kořeny pochází i z Thajska.
Hovoří anglickým, čínským, thajským a českým jazykem.

Dr. Štefan Zolárek

Dr. Štefan Zolárek

Stomatochirurg, implantolog


V roce 2008 vystudoval Univerzitu v Novém Sadě v Srbsku, kde následující rok absolvoval stáž na univerzitní stomatologické klinice. Svoji více než 11letou praxi získal na prestižních pražských zubních klinikách Esthesia, GHC, Santé, Arbesdent a DCZ. Pravidelně se zdokonaluje na mezinárodních kongresech na téma „moderní trendy v implantologii a stomatochirurgii. Pan doktor klade důraz na propojení tradičních technik se současnými moderními postupy v zubním lékařství. Maximální informovanost o postupech léčby směrem k pacientovi pan doktor považuje za nezbytnou součást v úspěšnosti léčby i v těch nejjednodušších případech.

Dr. Oleksandr Shevchenko

Dr. Oleksandr Shevchenko

Zubní lékař, stomatolog


Vystudoval stomatologicku fakultu na státní lékařské univerzitě ve městě Dnipro.

Neustále se vzdělává a nové postupy se učí na školeních a kongresech v Česku, na Slovensku, v Německu, v Rakousku. Životní filozofií doktora Shevchenko je neustále se zlepšovat a vzdělávat se.
Miluje kolo, sport, cestování a kino.
Plynulé mluví slovenský, česky, anglicky, ukrajinský.

V ordinaci Dr.Shevchenko dobrá nálada zotavuje.

 

Dr. Roman Paleshnyk

Dr. Roman Paleshnyk

Zubní lékař, stomatolog


2011: Absolvoval Užhorodskou národní univerzitu v oboru Stomatologie (přidělena kvalifikace stomatologa)

Stomatologická praxe od roku 2011: Asistent vedoucího zubního lékaře - chirurga v Krajské zubní poliklinice

2013 - 2014: Praxe v soukromé zubní ordinaci na pozici zubního lékaře

2013: Osvědčení o uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikace v magisterském studijním programu Zubní lékařství, studijní obor Zubní lékařství (Univerzita Karlova v Praze, 1. lékařská fakulta)

2014: Úspěšné absolvování teoretické části aprobační zkoušky Ministerstva zdravotnictví České republiky

Dr. Jelena Radivojević

Dr. Jelena Radivojević

Zubní lékař, stomatolog


V roce 2008 vystudovala Univerzitu v Novém Sadě v Srbsku, kde následující rok absolvovala stáž na univerzitní stomatologické klinice. Má za sebou více jak desetiletou praxi v České republice se zaměření na záchovnou stomatologii a fixní protetiku. Ve volném čase ráda sportuje a věnuje se turistice.

Dentální hygiena

Nikola Alexij, DiS.

Nikola Alexij, DiS.

Vedoucí dentální hygienista


V roce 2012 absolvoval Vyšší odbornou zdravotnickou školu Alšovo nábřeží v oboru Diplomovaný dentální hygienista. Praxi získával nejen v soukromých zubních klinikách věnovaných estetické stomatologii, ale také v Ústřední vojenské nemocnici, kde čerpal mnoho zkušeností s parodontologickými pacienty. Od roku 2016 působí na klinice Magic Smile, jako odborný vedoucí oddělení dentální hygieny. Pravidelně navštěvuje odborné přednášky, semináře a kurzy. Mimo stomatologii se rád věnuje fotografování a videotvorbě.

Karolína Mičková, DiS.

Karolína Mičková, DiS.

Dentální hygienistka


V roce 2021 dokončila absolutoriem Vyšší odbornou zdravotnickou školu na Alšově nábřeží v Praze. Má za sebou praxi v soukromé zubní ordinaci a následně na naší klinice.

Členem oddělení dentální hygieny Magic Smile je od roku 2021.

Nela Kozojedová, DiS.

Nela Kozojedová, DiS.

Dentální hygienistkaBc. Natália Cvečková

Bc. Natália Cvečková

Dentální hygienistka