Extrakce zubu

V dnešní době pokročilých technologií a lékařských dovedností se snažíme zachovat zub i přes jeho rozsáhlá poškození. K extrakci tudíž přistupujeme jako k finálnímu řešení, kdy již nelze zub v žádném případě zachránit.

Ivan Zolárek
Extrakce zubu - MUDr. Ivan Zolárek, stomatochirurg

Samozřejmostí je, že zub se extrahuje po aplikaci lokální anestezie či v analgosedaci. Zákrok je bezbolestný a doba hojení je zkrácená pomocí aplikací moderních léčiv podporujících hojení. Ve složitějších případech, kdy jsou již okolní tkáně zasaženy zánětlivým procesem, nebo při komplikovaných chirurgických extrakcích, lze předepsat antibiotika.

Naše nové specializované oddělení stomatochirurgie řeší i náročnější extrakce zubů moudrosti apod. Naprostá většina stomatochirurgických zákroků je prováděna ambulantně v lokální anestezii. Znecitlivěná oblast je pacientem vnímána jakoby zmrzlá. Bolest je eliminována a celé ošetření je velice dobře snášeno.

Klademe důraz na maximální informovanost o postupech léčby směrem k pacientovi. Kvalitní množství poskytnutých informací, tak pacientovi zajistí potřebný klid a komfort během samotného ošetření.

Přijímáme nové klienty

Pokud se potřebujete poradit se specialisty kliniky Magic Smile, zašlete OPG snímek na naši emailovou adresu info@magicsmile.cz, nebo se objednejte na konzultaci prostřednictvím objednávkového formuláře .

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.