Léčba kořenových kanálků Endodoncie

Endodoncie je specializovaný obor konzervační nebo též záchovné stomatologie. Jedná se o tzv. čištění kořenových kanálků zubu, pokud dojde k proniknutí infekce do dřeně zubu, a tím i do celého kořenového systému.

MDDr. Wanna Sae Chang
MDDr. Wanna Sae Chang
Specialistka na endodoncii pod mikroskopem

Hlavním cílem endodontického ošetření je tak pečlivé odstranění infikované oblasti, důkladné očištění a následné vyplnění a uzavření zubu.

U nás na klinice k ošetření používáme operační mikroskop pro maximální úspěšnost léčby. Tato technologie nám umožňuje mít dokonalý přehled o vnitřním prostoru zubu a zajistit tak kvalitní ošetření těch zubů, které by jinak musely být vytrženy. Dobře provedené vyčištění kanálků zabraňuje dalšímu šíření zánětu do okolních tkání a případně i do sousedících zubů. Po kvalitním endodontickém ošetření může být zub ponechán v ústech a dobře sloužit bez obtíží další řadu let.

Endododontické zákroky bývají spojeny s bolestivými podněty. Samozřejmostí je použití lokální anestezie, aby se zabránilo zbytečnému stresu a obav z výkonu. Příčin zánětu zubní dřeně může být celá řada, avšak nejčastějším stále zůstává zubní kaz. Nejúčinnějším způsobem, jak zabránit onemocnění je dostatečná prevence. Nepodceňujte proto preventivní prohlídku a objednávejte na ni pravidelně, dvakrát ročně.

Stomatologická klinika Magic Smile nabízí šetrná endodontická ošetření s využitím špičkové techniky a nejmodernějších, cenově dostupných výplňových materiálů.

Přijímáme nové klienty

 

Volejte: +420 222 266 200 nebo přes tlačítko "Rezervovat" níže

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Vozidlo je možno odstavit v podzemních placených garážích v rámci budovy, kde klinika sídlí.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.