Analgosedace, ošetření bez bolesti

Trpíte panickou hrůzou ze zubaře? Bojíte se vkročit do zubní ordinace kvůli zvuku zubní vrtačky? Rádi byste usnuli a probudili se, až bude po všem?

Máme pro Vás řešení! Ošetření v analgosedaci neboli "co si NEPAMATUJI, to se NESTALO!" :-). Probudíte se až po absolvovaném zákroku, aniž byste zubní ošetření vnímali!

Analgosedace (řecky an=bez, algos=bolest) je stav navozený kombinací analgetika se sedativem. Jedná se o farmakologicky vyvolaný stav, při kterém jsou zcela odstraněny pocity strachu a stres.  Cílem je utluminí bolesti, zklidnění pacienta a uvolnění svalů. Při analgosedaci nedochází k bezvědomí jako u celkové anestézie. Ošetřovaný pacient jen pospává v průběhu celého výkonu a samotný průběh ošetření si nepamatuje.

Pro koho je analgosedace (řízená sedace) vhodná?

Analgosedaci (řízenou sedaci) doporučujeme velmi úzkostným pacientům podstupujícím rozsáhlejší ambulantní výkon a těm, kteří špatně snáší běžný způsob ošetření. Analgosedace je také vhodná u klientů, jež mají velký strach ze stomatologických výkonů, především z extrakcí a zavádění implantátů.

Tento zákrok vyžaduje prvotní odbornou konzultaci se specialisty!

Jak se objednat na konzultaci?

 

Volejte: +420 222 266 200 nebo přes tlačítko "Rezervovat" níže

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Vozidlo je možno odstavit v podzemních placených garážích v rámci budovy, kde klinika sídlí.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.