Extrakce zubu

V dnešní době pokročilých technologií a lékařských dovedností se snažíme zachovat zub i přes jeho rozsáhlá poškození. K extrakci tedy přistupujeme jako k poslednímu řešení, kdy již nelze zub v žádném případě zachránit.

Ivan Zolárek
Extrakce zubu - MUDr. Ivan Zolárek, stomatochirurg

Samozřejmostí je, že se zub extrahuje po aplikaci lokální anestezie či v analgosedaci. Zákrok je bezbolestný a doba hojení je zkrácena pomocí aplikace moderních léčiv podporujících hojení. Ve složitějších případech, kdy jsou již okolní tkáně zasaženy zánětlivým procesem, nebo při komplikovaných chirurgických extrakcích, lze rovněž předepsat antibiotika.

Naše nové specializované oddělení stomatochirurgie řeší i náročnější extrakce zubů moudrosti apod. Naprostá většina stomatochirurgických zákroků je prováděna ambulantně v lokální anestezii. Znecitlivěná oblast je pacientem vnímána jakoby zmrzlá. Bolest je eliminována a celé ošetření je pacienty veimi dobře snášeno.

Klademe důraz na maximální informovanost o postupech léčby směrem k pacientovi. Kvalitní množství poskytnutých informací, tak pacientovi zajistí potřebný klid a komfort během samotného ošetření.

Přijímáme nové klienty

 

Volejte: +420 222 266 200 nebo přes tlačítko "Rezervovat" níže

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Vozidlo je možno odstavit v podzemních placených garážích v rámci budovy, kde klinika sídlí.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.