Ošetření kořenových kanálků - endodoncie

Endodoncie je specializovaný obor konzervační nebo též záchovné stomatologie. Zabývá se ošetřením kořenových kanálků. Hlavním cílem endodontického ošetření je precizní odstranění infikované zubní dřeně, očištění stěn kořenových kanálků a jejich následné, hermetické vyplnění a uzavření. Díky dobře provedenému vyčištění kanálků se zabrání dalšímu šíření zánětu do okolních tkání a případně i do sousedících zubů. Po kvalitním endodontickém ošetření může být zub ponechán v ústech a bez obtíží dobře sloužit další řadu let.

Endododontické zákroky bývají spojeny s bolestivými podněty. Samozřejmostí je použití lokální anestezie, aby se zabránilo zbytečnému stresu a obav z výkonu. Příčin zánětu zubní dřeně může být celá řada, ale nejčastější zůstává stále zubní kaz. Nejúčinnějším způsobem, jak zabránit onemocnění je dostatečná prevence. Proto nepodceňujte preventivní prohlídku a objednejte se na ni pravidelně, dvakrát ročně.

Stomatologická klinika Magic Smile nabízí šetrná endodontická ošetření s využitím špičkové techniky a nejmodernějších, dostupných výplňových materiálů.

Přijímáme nové klienty

Volejte: +420 777 510 795 nebo se objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Objednání návštěvy on-line

 

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.