Analgosedace

Musíte podstoupit stomatologický zákrok a máte z toho panickou hrůzu? Rádi byste usnuli a probudili se, až bude po všem?

Máme pro Vás řešení!

Stomatologická klinika Magic Smile nabízí ošetření v analgosedaci.

Analgosedace (řecky an=bez, algos=bolest) je stav navozený kombinací analgetika se sedativem. Jedná se o farmakologicky vyvolaný stav, při kterém jsou pocity strachu a stres zcela odstraněny.  Cílem je utlumit bolest, zklidnit pacienta a uvolnit svaly. Při analgosedaci nedochází k bezvědomí jako u celkové anestézie. Ošetřovaný pacient jen pospává v průběhu celého výkonu.

Pro koho je analgosedace (řízená sedace) vhodná?

Analgosedaci (řízenou sedaci) doporučujeme velmi úzkostným pacientům podstupujícím rozsáhlejší ambulantní výkon a těm, kdo běžný způsob ošetření špatně snáší. Analgosedace je také výhodná u klientů, kteří mají velký strach ze stomatologických výkonů, především extrakcí a zavádění implantátů.

PozorExistuji kontraindikace! Tento zákrok vyžaduje odbornou konzultaci se specialisty.

Jak se objednat na konzultaci?

Volejte: +420 777 510 795 nebo se objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

 

*

*

*