Aktuální informace k situaci v ČR.

Celokeramické fazety a korunky CEREC®

Dopřejte si zdravý a zářivý úsměv, který Vám přinese radost ze života. Aplikace keramických fazet na míru Vám vykouzlí ten pravý „Magic Smile“.

Pro koho jsou keramické fazety a korunky vhodné?

Po estetické stránce lze pomocí keramických fazet dosáhnout přirozeného vzhledu zubů, změnit jejich barvu a tvar, upravit nerovnosti jednotlivých zubů (ortodontické anomálie), a tím opticky i funkčně zlepšit postavení zubů ve skusu.

Trpíte-li některým z níže uvedených problémů, je pro Vás ošetření pomocí keramických fazet - veneers vhodné a může Vám výrazně pomoci.

 1. Mezery mezi zuby
  venner
 2. Nedokonalosti v postavení zubů a jejich tvaru
  venner
 3. Zuby se skvrnami, poškozenou zubní sklovinou
  venner
 4. Nevyhovující a zabarvené výplně
  venner
 5. Ulomený zub většího rozsahu
  venner
 6. Staré neestetické korunky nebo fazety
  venner

Přednosti keramických fazet

Estetická úprava chrupu u naší spokojené klientky. Zhotoveno 6 horních keramických fazet - ošetřující lékař Dr.Igor Jemilev
Estetická úprava chrupu u  spokojené klientky. Zhotoveno 6 horních keramických fazet - ošetřující lékař Dr.Igor Jemilev

Na rozdíl od dalších metod používaných v estetické stomatologii k rekonstrukci zubů mají keramické fazety/veneers řadu výhod:

 • Vypadají velice přirozeně a dodávají zubu zdravý vzhled, ideální tvar a barvu.
 • Hranice mezi fazetou a vlastním zubem není vidět.
 • Nezabarvují se! To znamená, že i po deseti letech budou vaše zuby bílé a zářivé.
 • Nikdy na nich nevznikají skvrny od čaje, kávy, červeného vína a cigaret! Použitá keramika je velice odolný, pevný a nepropustný materiál.
 • Nevyžadují žádnou speciální péči ani renovaci po dlouhé době používání.
 • Při kvalitní péči o chrup a správné dentální hygieně mají NEOMEZENOU ŽIVOTNOST.
 • V případě poškození, například v důsledku úrazu, lze poškozenou fazetu jednoduše vyměnit bez nutnosti úpravy ostatních keramických fazet.

 

 

Co jsou to KERAMICKÉ FAZETY – Veneers?

Keramické fazety a korunky/veneers jsou tenké plátky keramického materiálu o tloušťce 0,3 – 0,6 mm, které se aplikují na přední plochu frontálních zubů. Keramická fazeta nebo korunka se vyrábí na základě otisku zubů klienta v naší vlastní zubní laboratoři, a poté se speciálním materiálem lepí na ošetřovaný zub. Jsou vyráběny v souladu s tvarem a barvou zubů klienta, nebo podle jeho výslovného přání. Tato technologie umožňuje úspěšně přizpůsobit vzhled vlastních zubů a zároveň schovát všechny nedostatky na předních zubech klienta. Ošetřený zub se stává pevnějším a barevně se neliší od ostatních zubů. Samotné zhotovení a aplikace zubních fazet je zcela bezbolestné. Tato metoda je minimálně invazivní a nevyžaduje žádnou dobu na rekonvalescenci. Metodě se odborně někdy rovněž říká RENOVACE ZUBNÍ SKLOVINY.

Jak pečovat o keramické fazety – veneers?

Keramické fazety a korunky/veneers nevyžadují žádnou zvláštní péči. Doporučujeme pravidelné čištění zubů dvakrát denně s užitím ústní vody a následně pravidelnou návštěvu stomatologa při preventivní prohlídkách a dentální hygieny.

Keramické fazety Vám přinesou radost z přirozeně hezkého úsměvu a báječnou náladu pro každý nový den! Projděte skvělou proměnou během pár návštěv u stomatologa.

Volejte: +420 777 510 795 nebo přes tlačítko "Rezervovat" níže

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Vozidlo je možno odstavit v podzemních placených garážích v rámci budovy, kde klinika sídlí.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

*

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.