Recenze

Hodnocení zákazníků
Sdělte ostatním Vaše zkušenosti se stomatologickou klinikou Magic Smile.

Petra V.

MUDr. Natalia Giannakopoulou je opravdu velice příjemná,sympatická a kvalitní zubařka a jediná ,která dokázala odbourat můj takový vnitřní strach ,co se zubařů týče. Takže veliké díky .

Alena S.

Dobrý den, jsem s ošetřením a péčí paní doktorky Chovancové velmi spokojena, děkuji za péči a profesionální přístup.

Michaela M.

Chtěla bych poděkovat za obrovskou profesionalitu paní doktorky Natalie Manachyny. V její ordinaci mám vždy pocit, jako bych nebyla ani u zubaře, ale u přátel na návštěvě. Tímto bych také chtěla poděkovat sestřičce.

Kvalitní bezbolestná péče, příjemný personál, luxusně vypadající prostředí - vůbec se necítím jako u zubaře. 7.8. 2019

Irena H.

Klientkou Magic Smile jsem díky zkušenostem s paní doktorkou Sheenou Londhe. Přijala osobu, se kterou nepočítala, důchodkyni s ránou po vytrženém zubu, která se nehojila vinou zánětu s průnikem do dutin. Tehdy v dubnu jsem měla vysoký tlak a také teplotu, oboje v ordinaci kleslo zásluhou pocitu, že jsem v dobrých rukou. To je k nezaplacení.

 

Šarka Ch.

Moc děkuji za vaší péči během letošního jara. Jsem absolutně spokojená a i když jste malinko dražší klinika, rozhodně to STOJÍ ZA TO! Děkuji i lékařům na zubní hygieně a panu chirurgovi.. osmičky jsou venku a svět je zase o něco veselejší :)

Petr J.

Všude Vás doporučuji. Jste všichni super, vím paní doktorka Wanna Sae Chang se mnou má pořád velkou práci. A především ona moc zaslouží velké poděkování i touto formou.

Martin K.

..od té doby, co se stará o můj chrup Dr.Martina Kamenčuková se do zubní ordinace těším :-)

paní Lucie

Měla jsem velké štěstí, že jsem se objednala k MDDr. Radivojevič. Měla jsem dlouhodobé problémy se svými zuby, které se po pár návštěvách vyřešily. Děkuji klinice, paní doktorce i sestřičce!

Alena

Chcela by som veľmi pochváliť pána doktora Vojtecha Novotného. Je to milý, empatický a veľmi šikovný lekár. Pozorne počúva pacienta, pri zákroku všetko vysvetľuje, čo bude robiť. Po mojej negatívnej skúsenosti s inými zubármi som rada, že som sa dostala do rúk tomuto pánovi doktorovi. Ešte raz veľká vďaka. Klobúk dole a palec hore :)

Miloslava Kadlecová

První zubař /p. MUDr. Fiala/, kterého se za svůj /již dosti dlouhý život/ nebojím. Je pravda, že jsem trošku na zubaře /po poslední negativní zkušenosti/ zanevřela, nebyla jsem u zubaře 29 let. Z p. doktora jsem byla skutečně nadšena /je velmi empatický a hlavně je s ním i legrace/, pacientovi věnuje dostatek času, ordinace působí velmi čistě a je moderně vybavena. výborná je i jeho sestřička. Všechno jde jak nadrátku, je zřejmé, že se snaží pro svého klienta-pacienta udělat maximum. Musím moc pochválit včetně recepce.
Takto bych si představovala fungující zdravotnictví!

Olga Minaříková

Posílám velké, velké díky úžasnému panu doktorovi Fialovi a báječným sestřičkám. Kliniku jsem našla pod slovem "bezbolestné ošetření", když jsem se v noci probudila s šílenou bolestí celé čelisti. A ono to bezbolestné opravdu bylo. Jsem den po extrakci osmičky, nemám ani otok, ani bolest a sama sobě slibuji, že teď už opravdu nemám problém chodit každý půl rok pravidelně k zubaři. Pan doktor je velmi něžný (ke všemu má ještě úsměv andílka), sestřičky jsem úžasné a strašně milé, rajský plyn je neuvěřitelná věc a já už nikdy nepůjdu jinam. Ještě jednou velké díky. Z pozice nejhoršího a nejvíc vyděšeného pacienta na světě všem ostatním bojínkům vzkazuji, že takhle úžasné, přátelské a příjemné ošetření jsem nikdy nezažila a ještě jednou velké díky panu doktorovi a sestřičkám, že jste to se mnou zvládli a jak úžasný přístup jste měli (vím, že jsem nejhorší pacient na světě :) )

Soňa

Dobrý den, ráda bych touto formou vyjádřila max. spokojenost, obzvlášt velké díky patří dr. Fialovi, který ochotně vyslechne a snaží se hledat vhodné alternativy maximálního ošetření zubu bez nutnosti umrtvení v případě těhotenství. Veliké díky!

Pavlína Šťastná

Dobrý den.
Minulý týden (ve čtvrtek) jsem navštívila tuto stomatologickou kliniku a byla jsem nadšená. Mám hrůzu ze zubařů a už několik dní mě bolela čelist a moje paní zubařka měla dovolenou. Po přečtení recenzí jsem se rozhodla zkusit zajít sem. Byla jsem mile překvapená, že mě chtěli vzít okamžitě, ale já se na to ještě potřebovala psychicky připravit, a tak jsem šla až následující den. Ošetřujícím lékařem byl pan Fiala a klobouk dolu, je to výtečný zubař. Po verdiktu, že horní osmička musí jít ven, jsem mu odpověděla, že v žádném případě. Po hodině a půl mi zub vytrhl a musím mu dát zapravdu, nebolelo mě to. I hojení probíhá v naprostém pořádku.
Moc děkuji za pomoc, za trpělivost a za dobrou práci panu Fialovi. Dále děkuji sestřičce, která mě po celou dobu držela za ruku :)

Linda

Dobrý den všem,
ráda bych touto formou vyjádřila mou maximální spokojenost s touto klinikou. Tak "trochu" jsem zanedbala zubní péči a po přestěhování do Prahy jsem si nezařídila zubaře. Před vánoci jsem poprvé zažila co je bolest zubů a zoufale sháněla lékaře, který by se mi věnoval - marně. Pak jsem objevila kliniku Magic Smile a byla jsem velmi mile překvapena profesionálním, milým a vstřícným přístupem recepční, která mne objednala a druhý den se mi již věnoval velmi ochotný lékař - pan Fiala. Očekávala jsem, že si vyslechnu cosi ve smyslu "to máte z toho, že nechodíte k zubaři", ale opak byl pravdou. Pan doktor umí zázraky, nijak nekritizuje, při zákroku pečlivě vysvětluje co bude provádět, neustále dbá na to, aby zákrok byl bezbolestný, jeho spolupracující sestřička je taktéž velmi milá a profesionální. Na druhou návštěvu jsem šla úplně v klidu a s úsměvem, věděla jsem, že se mi zde dostane jen té nejlepší péče.
Všem, kteří jsou na tom jako já a podařilo se jim zanedbat lékařskou péči chci tímto vzkázat, ať nehledají jiné zubaře a navštíví kliniku Magic Smile.

S díky celé klinice

Linda

Naďa M.

Dobrý den, dne 12.12.2014 jsem v ordinaci pana Dr. Jemileva podstoupila extrakci více zubů. Musím jen chválit přístup pana doktora i sestřičky. Oběma moc děkuji za velmi milé a odborné (bezbolestné) ošetření a také za následnou péči. Vše dopadlo velmi dobře. S přístupem všech zaměstnanců této kliniky jsem velmi spokojena. Děkuji

Irena Hrabcová

Tímto děkuji panu doktorovi a jeho sestřičce za velmi vstřícný, milý a profesionální přístup k pacientovi.V pátek se mi ulomil zub a pan doktor mě ochotně večer v 19 hodin přijal. Ošetřil, vysvětlil, navrhl plán a rozpočet. Je mi již přes šedesát let a s lítostí musím konstatovat, že za svůj život jsem se prvně setkala s takovýmto přístupem. Strach mě za celý život ze zubařského křesla neopustil, ale v této ordinaci opravdu nic nebolí. Vím, že jsem si vybrala dobře a všem doporučuji!! Děkuji

Lucie P.

Dobrý den pane doktore,
Nedávno jsem u Vás byla na extrakci osmiček. Chtěla jsem Vám jen poděkovat, dopadlo to dobře a ani když to pak přišlo k sobě, tak se to dalo bez problémů vydržet- takže se žádné hororové scénáře z internetu nepotvrdily!

Veronika K.

S ošetřením jsem velice spokojená. Od přírody jsem měla na zubech bílé skvrny. Nebyla jsem spokojená se svým úsměvem. Můj lékař mně navrhoval pokrýt zuby metalokeramickými korunkami, ale já jsem takový zákrok odmítla. Bála jsem se broušení i tak oslabených zubů. Už jsem se smiřila s tím, že nebudu mít nikdy hezké zuby. Pak mně ale moje kamaradka poradila konzultovat svuj případ na odborném pracovišti pro estetickou stomatologii. A výsledek je báječný. Splníl se mi sen. Jsem moc spokojená. Děkuji panu doktoru Jemilevovi a celému kolektivu kliniky Magic Smile.

Roman

Včera jsem byl na dentální hygieně a dnes objednávám manželku.Dostalo se mi velmi jemného a citlivého zacházení i když bolesti jsem si užil taky dost, vnímám ji jako svoji vinu...Takhle čisté zuby jsem už dlouho neměl.Děkuji.

Zuzana

Pět hvězdiček je pro tohoto stomatologa málo. Citlivý, profesionální přístup je u něj samozřejmostí. Pan doktor je velmi milý a nebojí se napravit to, co ostatní jeho kolegové na jiných pracovištích vzdávají. Je tak šetrný, že jsem u něj při extrakci osmičky málem usnula. A to jsem se do doby, než jsem pana doktora potkala, zubařů bála. :-) Při extrakci ani po ní žádné bolesti, žádné otoky, v poledne jsem obědvala klasické jídlo. Pane doktore, děkuju!!!!! A jeho všem doporučuju!!!!! Opravdu je nejlepší.

Dana K.

Pane doktore,
moc Vám děkuji za opravu zubů mé dcery. Byla tak nadšená. Nikdy prý lepšího zubaře nepotkala. Když se jí stal tento úraz, obcházeli a obvolávali jsme snad všechny zubaře. Všichni chtěli dělat okamžitě korunky. Jen jedna "lepší soukromá zubní klinika" nám nabídla, že se na ty zuby nejprve podívá a pak se rozhodne, co s tím. Chodili jsme tam nejméně 1/2 roku (původní dohoda - plomby), stále to nebylo hotové. O penězích, kolik jsme tam nechali, ani nemluvím. Ke konci nám řekli, že pokud se nebude dělat korunka, zub neopraví. Výsledek jste viděl.
Ještě jednou moc děkuji.
Dana K.

slečna Eva

S klinikou jsem zatím naprosto spokojená. Mám první návštěvu-akutní za sebou a celý ten kopmlikovyný zákrok byl proveden bezbolesti! šetrně, profesionálně a ohleduplně. S panem doktorem jsem velmi spokojená, vše mi skvěle vysvětlil a dal mi tolik času, kolik potřebuji. Prostě nevídaná skvělá péče! :-) děkuji

Dominik

Super

Zuzana

milí lide, příjemné prostředí, krásny pocit po skončení - Dentální hygiena

Petr

Podstoupil jsem zde dentální hygienu a byl jsem velmi spokojen, klinika na mě působí profesionálně a „čistě“. Sympatický personál byl také velmi příjemný.

Rychlé objednání, rádi poradí se vším. Šetrné a velmi kvalitní ošetření. Velká spokojenost.

Jediné co bych u této kliniky vytkl, neupravený vstup do kliniky. Jinak samotná klinika je zařízena velmi luxusně a budí dojmem, že jsem v dobrých rukách.

Honza

Pěkné prostředí, milý a pozorný personál

Dominika

Velmi hezké prostředí a ochotný personál vše vysvětlit, když sem si chtěla zkrášlit úsměv dentálním šperkem.

Kamil

Slečna byla velmi milá,ochotná,určitě budeme návštěvu opakovat - Dentální hygiena

Miroslav

Skvěly výsledek, milý personál, objednání bez problémů.

Pavel

Skvělý a profesionální přístup.

Veronika

Příjemné chování a profesionální práce

Luboš

Přístup zaměstnanců a lékaře byl velice milý, vše bylo dobře vysvětleno a věnovali mi dost času.

Verun

Velmi milá a příjemná dentální hygienistka, s výkonem jsem velmi spokojená a určitě přijdu opět.

paní Klára

Paní naprosto úžasná, milá a velmi pečlivá, doporučuji