CEREC® – Perfektní korunky v jedné návštěvě

Cerec

Celokeramické zubní náhrady s CEREC®

Pomocí nejmodernější technologie CEREC® můžeme svým klientům nabídnout zhotovení keramických inlayí, fazet, korunek a menších můstků. Hlavní výhodou této metody je kompletní ošetření během jediné návštěvy v ordinaci bez nutnosti klasického otiskování a provizorních náhrad a zároveň extrémně vysoká přesnost náhrady, která zaručuje její velmi dlouhou životnost bez komplikací.

Dalšími výhodami keramické náhrady CEREC® je vysoká odolnost materiálu, žádné smrštění, perfektní estetika, vynikající anatomické zpracování náhrady a krátký čas jeho zhotovení.

CEREC® keramické náhrady jsou také ideální k ošetření větších defektů, které jsou často ošetřeny velkými amalgámovými výplněmi.

Keramická rekonstrukce krok za krokem

Scanning Poškozená výplň nebo kaz se odstraní, zub se zabrousí do potřebného tvaru a připraví se ke snímaní. Pomocí malé 3D kamery se přímo v ústech „vyfotí“ vypreparovaný zub. Tento tzv. optický otisk plně nahrazuje nepříjemné otiskování pomocí otiskovacích hmot, přičemž zaručuje mnohem větší přesnost takto pořízených dat.

 

CEREC Software Optická data se uloží do počítače, který díky nejnovějšímu biogenetickému 3D softwaru navrhne ten nejoptimálnější tvar keramické zubní náhrady. Výsledný tvar lze samozřejmě v tomto softwaru téměř neomezeně upravovat.

 

freza Takto upravený tvar keramické zubní náhrady se následně vyfrézuje v ordinační CNC fréze z keramického bločku, jehož barva odpovídá přirozené barvě zubu. Vyfrézovaná keramická náhrada se dle potřeby leští  nebo pomocí glazury a barviček na keramiku dobarvuje a poté se náhrada vypálí v peci na keramiku. Výsledný produkt je pak k nerozeznání od přirozeného zubu.

Před-po Po odzkoušení se keramická zubní náhrada nalepí do místa preparace pomocí speciálních materiálů, které po vytvrzení ultrafialovým světlem zajišťují dokonalé funkční i estetické splynutí zubu s keramickou náhradou. CEREC® keramické náhrady mají vlastnosti téměř identické s přirozenou zubní tkání, jsou tedy velmi odolné a jejich extrémně vysoká životnost zaručí perfektní vzhled Vašeho chrupu na dlouhá léta.

Kompletní ošetření lze provést během jediné návštěvy v ordinaci.

Proč CEREC®?

  • Chrání a udržuje vlastní strukturu zubu
  • Keramika je biokompatibilní materiál
  • Stačí pouze jediná návštěva u lékaře
  • Špičková kvalita materiálu
  • Maximální přesnost keramické náhrady
  • Perfektní estetika
  • Dlouhá životnost i odolnost náhrady
  • Cenově bezesporu nejefektivnější zubní náhrada na trhu.

Stomatologická klinika Magic Smile® Vám nabízí ošetření pomocí technologie CEREC® Premium.

Jak se objednat na zákrok s použitím nejmodernější technologie CEREC®?

Volejte: +420 777 510 795 nebo se objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Děkujeme a těšíme se na Vaši návštěvu!

Objednání návštěvy on-line

 

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.