Bělení zubů PHILIPS Zoom®

bělení zubů

Philips ZOOM Advanced Power ® - Nejbezpečnější cesta k bělejším zubům

Toužíte po zářivém úsměvu. Už vás nebaví neustále zkoušet nejrůznější bělící pasty, vodičky, gely a jiné přípravky na bělení zubů. Neexperimentujte a neriskujte. Svěřte se do péče odborníků stomatologické kliniky Magic Smile.

Šetrné bělení

philips zoomPhilips ZOOM Advanced Power® bělící gely splňují novou legislativu EU, nařizující maximálně 6% koncentraci peroxidu vodíku v bělících přípravcích. Philips ZOOM se tak řadí k nejšetrnějším bělícím systémům nabízejícím jak ordinační tak domácí bělení.

 

Proč zvolit system Philips Zoom?

Systém Philips Zoom nejen prokazatelně vybělí zuby o osm odstínů, ale je také zcela bezpečný. Zatímco jiné výrobky pro bělení mohou poškodit vaše zuby a dásně, systém Philips Zoom s podpůrnou sloučeninou ACP skutečně propůjčuje vašim zubům větší lesk a chrání sklovinu.

Jak to funguje?

Postup bělení byl zdokonalován mnoho let, aby Vám zajistil nejbělejší zuby tím nejbezpečnějším možným způsobem. Dásně jsou pečlivě chráněny speciální vrstvou. Peroxid vodíku rozbíjí molekulární vazby způsobující skvrny na zubech a také v nich. Intenzivní světlo akcelerátoru LED systému Philips Zoom Advanced Power® ozařuje bělicí gel, takže celý proces je ještě rychlejší a dochází ke zlepšení výsledků bělení až o 40 %.

Výsledky bělení Philips Zoom Advanced Power®

výsledky bělení Philips Zoom

Bělení zubů doma

domací běleníBělení zubů může probíhat i u vás doma. Sejmeme otisky Vašich zubů, dle nich na míru necháme v zubní laboratoři vyrobit nosič bělícího gelu. Poté Vám ukážeme, jak správně bělící gel nanášet. Váš úkol bude doma nanést bělící gel na nosič a ten nasadit na zuby.  Při intenzivním zabarvení zubů trvá proces bělení doma  2 až 4 týdnů.

Přijímáme nové klienty

Volejte: +420 777 510 795 nebo se objednejte prostřednictvím objednávkového formuláře.

Stomatologickou kliniku Magic Smile najdete v Praze 2 na Karlově náměstí 292/15. Dostanete se k nám snadno MHD, mnoha tramvajovými spoji nebo Metrem linky B, stanice Karlovo náměstí. Možné je parkování ve dvoře objektu.

Těšíme se na vaši návštěvu!

*

*

*

Vyplněním a odesláním formuláře uděluji souhlas se zpracováním osobních údajů obsažených v tomto formuláři.